Dzień dobry

Dziękujemy za kontakt oraz uzupełnienie danych. Już wkrótce skontaktuje się z Tobą przedstawiciel naszej firmy, który przedstawi rozwiązanie do zarządzania ruchem i zmiennością na terenie przedsiębiorstwa.

YMS Sophia to oprogramowanie do cyfrowego zarządzania ruchem i zmiennością na terenie centrum dystrybucyjnego lub przedsiębiorstwa. Jest to rozwiązanie skalowalne, przeznaczone dla średnich oraz dużych obiektów magazynowych i produkcyjnych. YMS Sophia obserwuje, rejestruje, a także kontroluje cały ruch wchodzący/wychodzący w obiekcie oraz optymalnie rozkłada jego obciążenia, zarazem zarządzając jego pracą.

Korzyści z wdrożenia systemu YMS Sophia:
» ZWIĘKSZENIE WYDAJNOŚCI OBIEKTU o 80%
» OBNIŻENIE KOSZTÓW OSOBOWYCH o 20%

Nasze rozwiązanie pozwoli zmaksymalizować wykorzystanie infrastruktury, przepływu załadunków i rozładunków:

» Automatyzacja powtarzalnych procesów.
» Zarządzanie wysoką zmiennością bieżących zdarzeń takich jak opóźnienia i przyspieszenia transportów. 
» Zoptymalizowany obszar operacyjny - egzekwowanie wszelkich wymogów formalnych takich jak inspekcja aut, stop lista niepożądanych kierowców, weryfikacja dokumentów.
» Sprawna komunikacja pomiędzy uczestnikami procesu - kierowcami, ochroną, pracownikami poszczególnych sekcji magazynowych.
» Optymalizacja czasu na wielu poziomach.
» Samodzielność w obsłudze procesów dzięki funkcji Self service – kierowcy mogą potwierdzić przyjazd w samoobsługowym kiosku w wybranym przez siebie języku, np. ukraińskim, angielskim, rumuńskim czy też niemieckim.

TE FIRMY AUTOMATYZUJĄ PRACĘ Z OPTIDATA:

Administratorem Państwa Danych Osobowych jest OPTIDATA Sp. z o.o., ul. Wadowicka 8a, 30-415 Kraków, tel. +48 12 299 60 00. Adres rejestrowy: ul. Wielicka 50/5, 30-552 Kraków, NIP: 679-27-44-184, KRS 0000141956, Kapitał Zakładowy: 50.000,00 PLN.. W każdej chwili możecie Państwo skontaktować się z naszym Inspektorem Danych Osobowych: iod@optidata.pl lub pod numerem telefonu: +48 12 299 60 00. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: Polityka prywatności. Niniejszego e-maila otrzymują Państwo na podstawie wypełnionego przez Państwa formularza kontaktowego odnośnie systemu do zarządzania ruchem i zmiennością na terenie przedsiębiorstwa – YMS SOPHIA.